Hakkımızda

logo_back.png

Estelar Butik Otel 2012 yılında faaliyete geçmiş, butik otel konseptinde yer alan tarih ve doğanın eşsiz buluşmasını siz değerli misafirlerimize sunan bir aile işletmesidir. Otelimiz, çevresinde 3000 yıldır yanan Doğal Ateşi (Chimaera), Olympos Antik Kenti ve Caretta Carettalarıyla ünlü; Türkiye’nin ve Dünya’nın nadide kumsallarından sayılan Çıralı sahilinde yer almaktadır.

Otelimizden günübürlik olarak 2365 metrelik Tahtalı Dağı zirvesine; Phaeselis, Finike, Myra (Noel Baba) , Demre Antik Kentlerine ve eğlence merkezi olan Kemer ilçesine gidebileceğiniz gibi; aynı zamanda Çıralı sahilinden kalkan günlük tur tekneleriyle de kara ulaşımının olmadığı eşsiz koyları gezip, dalış yapabilirsiniz.

Estelar Otel Olarak sizlere olimposu iki cümle ile anlatmak isteseydik Rus ressam Allexiavich’in bir sözünü hiç bir kısıtlama yapmaksızın Olimpos ve çıralı için söylerdik. Üsta ressamın dediği gibi “Yer yüzünde bir cennet olsaydı deniz kıyısında, yeşillerin ve tatlı suyun içerisinde olurdu ve bu güzel cenneti gören herkes benim resme aşık olduğum kadar aşık olurdu.

Üstadın dediği herşeyin olduğu bu cennet mekanda siz değerli misafilerimizi ağırlamaktan ve aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtir, sizlere yanlızca tatil değil unutulmayacak dostluklar kazancağınızı müjdeleriz.